Potřebujete nový web?

A nebo chcete zvýšit návštěvnost u na vašich stávajících stránkách? V obou případech jsme tu pro vás! Děláme moderní responzivní weby, které prodávají. Umíme dostat internetové stránky na přední pozice ve vyhledávačích a zvyšujeme zisky svým klientům.

Tvorba webových stránek

Internetové stránky dnes plně nahradily vizitky. Jsou jakousi výkladní skříní firem a živnostníků. Potenciální zákazníci si na webových stránkách mohou prohlédnout zboží a nebo se dozví o nabídce služeb dané společnosti. Díky internetovým stránkám můžete na intenretu prodávat zboží nebo nabízet své služby. Zároveň vás zákazníci mohou dohledat ve vyhledávačích jako google.cz a nebo seznam.cz.

Z výše napsaného plyne, že bez webových stránek se dnes zkrátka žádná firma neobejde. A právě proto jsme tu my s nabídkou našich služeb webového studia. Vytvoříme vám internetové stránky na míru, naprogramujeme e-shop a navrhneme marketingovou strategii a SEO, díky kterému se o vás dozví vaši potenciální klienti.

Z výše uvedeného vyplývá, že bez internetových stránek se dnes zkrátka neobejdete. A proto jsme tu my a dovolujeme si vám nabídnout služby našeho webového studia. V nabídce našich služeb je pokryto prakticky vše, co potřebujete pro rozjezd úspěšného online projektu. Jsme schopni vám vytvořit jak jednoduchý statický firemní web bez administrace, tak moderní webové stránky s administrací, které můžete jednoduše editovat. Samozřejmě se také zabýváme tvornou internetových obchodů a programujeme na zakázku nejrůznější aplikace a systémy. Aby se o vás klienti dozvěděli, tak pro vás připravíme funkční marketingovou strategii vč. optimalizace pro vyhledávače - tzv. SEO.

Jednoduchý firemní web

Nemáte čas na to, abyste aktualizovali vaše intenretové stránky a nebo zkrátka chcete jen jednoduchou vizitku vašich služeb a produktů? V tom případě pro vás máme nabídku jednoduchých firemních stránek bez administrace za skvělou cenu. Všechny naše internetové stránky jsou již v základu responzivní, takže se korektně zobrazují i na mobilních zařízeních. Tím se lišíme od konkurenčních firem, které si za repozivní web účtují nemalé peníze navíc. Postaráme o vytvoření webu, registraci domény, zajištění hostingu a naplnění webu informacemi. Pošlete nám svou poptávku ještě dnes!

Internetové stránky s administrací

Hodláte stránky často aktualizovat a plnit novými a novými informacemi? V tom případě potřebujete internetové sztránky s administrací. A my vám nabízíme jejich vytvoření. Dodáme vám web šitý na míru s jedoduchou a přehlednou administrací, díky které budete moci snadno své stránky editovat. Námi vytvářené stránky jsou vždy responzivní a tak se i v mobilních zařízeních zobrazují správně. Tím se odlišujeme od ostatních firem, které responzivní weby tvoří za nemalé příplatky. Vytvoříme vám moderní internetové stránky ušité na míru vašim potřebám a požadavkům. Zajistíme registraci domény, hosting a web vám v případě přání také otextujeme. Spojte se s námi a pošlete nám ještě dnes svou nezávaznou poptávku.

Internetový obchod

Hodláte posunout vaše podnikání dál a proto se poohlížíte po internetovém obcodu? Mezi lidmi koluje fáma, že vytvoření e-shopu je otázkou mnoha desítek tisíc a že se proto vyplatí e-shop si pronajmout. My vám tento mýtus rádi vyvrátíme. Naprogramujeme vám e-shop na míru, který bude opravdu levný a zároveň kvalitní. Stejně jako internetové stránky, tak i e-shopy děláme již v základu responzivní, takže se vám budou správně zobrazovat i v mobilních zařízeních. Naše e-shopy jsou navrhovány tak, aby si vedly co nejlépe i ve vyhledávačích. Samozřejmostí jsou exporty zboží do srovnávačů jako jsou Zbozi.cz nebo Heureka.cz. Naše e-shopy mají propracovanou administraci, která vám umožní editaci prakticky všech důležitých částí webu. Nemusíte se ničeho bát, obsluhu zvládne opravdu každý. Pošlete nám svou poptávku ještě dnes, rádi vám vypracujeme nabídku.

internetový marketing plzeň

Hledáte webdesignera nebo studio, které vám zpracuje návrh webových stránek? Pak jste tu správně! Společně vyladíme wireframy a dodáme vám ideální návrh webu s důrazem na UX. Web jsme schopní vám také kvalitně nakódovat a napojit na některý z redakčních systémů.

Správa PPC

PPC představuej ideální způsob, jak své produkty nebo služby velmi rychle zpropagovat na internetu. Prakticky během několika hodin můžete spustit kampaně a získat desítky a stovky návštěvníků na svůj web nebo e-shop. Jak ale vytvořit PPC kampaně tak, aby vám vydělávaly a nebyly prodělečné? Je to věda ale nás to baví. Nechte správu PPC kampaní na nás. Kampaně zoptimalizujeme tak, aby se vám opravdu vyplatily a aby vám opravdu přiváděly zákazníky. Pokud hledáte správce PPC kampaní, tak jsme tu pro vás. Napište nám ještě dnes.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Novým webem to vše teprve začíná. Musíte zajistit, aby se o webu lidé dozvěděli a především, aby vás bylo možné dohledat ve vyhledávačích. Musít zajistit, aby vaše stránky vyjížděly na předních pozicích po zadání klíčových slov spojených s vaším podnikáním. A právě to zajišťuje optimalizace pro vyhledávače, tzv SEO. Optimalizací pro vyhledávače se zabýváme již přes deset let a za tu dobu jsme si vypracovali funkční postupy, díky kterým dostaneme váš web nahoru. Umíme efektivně optimalizovat internetové stránky a přivádět na ně nové a nové návštěvníky. A nemusíme snad ani zdůrazňovat, že zde platí ono pravidlo – čím více návštěvníků, tím větší šance, že prodáte svůj produkt nebo službu. Svěřte nám své stránky a uvidíte, že budete nadmíru spokojení.

Tvorba textů na web

Statistiky říkají, že lidé na webu čtou méně a méně. Pravda je ale taková, že texty hrají stále významnou roli při rozhodování, zda návštěvník produkt nebo službu koupí či ne. Zároveň je třeba do textů správně zakomponovat klíčová slova tak, aby byly stránky dokonale optimalizované pro vyhledávače ale přitom čtivé a návštěvníky nenudily. Pokud jste dočetli až sem, tak se nám to daří a rádi pro váš web připravíme podobné texty. Pošlete nám poptávku, rádi vám vypracujeme nabídku šitou přímo na míru. Nabízíme vám jak otextování produktů pro e-shop, tak pravidelnou tvorbu PR článků a psaní příspěvků na sociální sítě.

Linkbuilding

Linkbuilding je nedílnou součástí optimalizace pro vyhledávače. Získávání zpětných odkazů pro webové stránky je naším denním chlebem. Svěřte nám správu svého odkazového profilu. Získáme pro vás relevantní odkazy, které pomohou vaše stránky dostat na první místa ve fulltextu. internetový marketing plzeň, SEO ale také online marketing za skvělé ceny.

Reference klientů

"Webové stránky nám konečně přivádní nové zákazníky a konečně vyjíždíme na seznamu na prvním místě. Určitě tuhle firmu doporučujem." J. Černý - www.palivovedrevo24.cz

"Nasim pranim byl jednoduchy ale moderni web, ktery mel byt hlavne prehledny a dobre mel predvadet nase sluzby. Novy web je podle nasich predstav a jsme s nim moc spokojeni. Velmi nas take potesilo, ze jste nam natocili perfektni firemni video a nafotili prostory." M. Zatloukal - www.mzcnc.cz

"Firma se nám optimalizuje internetový obchod a stará se nám o sociální sítě. Výsledky jsou moc prima a všem tuhle firmu můžeme doporučit." J. Pečka www.divingshopolomouc.cz


Responzivní web

Tvorba www stránek nás stále baví a neustále sledujeme aktuální trendy. Proto víme, že respozivní web je dnes již naprostou nutností. Všechny naše weby jsou již v základní verzi responzivní.

Fungující e-shop

Na míru vašim potřebám naprogramujeme e-shop - tedy žádné řešení z krabice, kdy si přikupujete za velké peníze další a další moduly. Náš e-shop si zamilujete.

Skvělé SEO

SEO a online marketing umíme a baví nás už přes 10 let. Za tu dobu jsme SEO doslova ovládli. Váš web nebo e-shop dostaneme na první místa ve vyhledávačích.

Sociální sítě

Facebook, Instagram nebo třeba Pinterest jsou nezbytnou součástí prezentace každé správné firmy. Správa sociálních sítí nás baví a jsme v ní dobří. Nechte to na nás a výsledky se jistě rychle dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

VBavrhli a realizovali jsme jednoduché, přehledné, praktické a hlavně respozivní webové stránky pro firmu zabývající výrobou forem pro odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro firmu Be Group, společnost prodávající hutní materiál, jsme realizovali podpůrný mikroweb pro podporu lokálního skladu v Přerově - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov" a sami uvidíte, jestli se nám to povedlo.

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této společnosti jsme pomohli doslova ovládnout fulltext a získat tak zákazníky z celého kraje a okolí pro jejich palivové dřevo a uhlí. Navrhli jsme jim nové webové stránky a postarali jsme se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou jedním z nejznámějších distributorů ložisek SKF a zároveň jsou i jedním z největších prodejců ložisek v ČR. Této společnosti jsme vytvořili webové stránky napojené na administraci pro snadnou editaci.