SEO články

Reference klientů

"Webové stránky nám konečně přivádní nové zákazníky a konečně vyjíždíme na seznamu na prvním místě. Určitě tuhle firmu doporučujem." J. Černý - www.palivovedrevo24.cz

"Nasim pranim byl jednoduchy ale moderni web, ktery mel byt hlavne prehledny a dobre mel predvadet nase sluzby. Novy web je podle nasich predstav a jsme s nim moc spokojeni. Velmi nas take potesilo, ze jste nam natocili perfektni firemni video a nafotili prostory." M. Zatloukal - www.mzcnc.cz

"Firma se nám optimalizuje internetový obchod a stará se nám o sociální sítě. Výsledky jsou moc prima a všem tuhle firmu můžeme doporučit." J. Pečka www.divingshopolomouc.cz


Responzivní web

Tvorba www stránek nás stále baví a neustále sledujeme aktuální trendy. Proto víme, že respozivní web je dnes již naprostou nutností. Všechny naše weby jsou již v základní verzi responzivní.

Fungující e-shop

Na míru vašim potřebám naprogramujeme e-shop - tedy žádné řešení z krabice, kdy si přikupujete za velké peníze další a další moduly. Náš e-shop si zamilujete.

Skvělé SEO

SEO a online marketing umíme a baví nás už přes 10 let. Za tu dobu jsme SEO doslova ovládli. Váš web nebo e-shop dostaneme na první místa ve vyhledávačích.

Sociální sítě

Facebook, Instagram nebo třeba Pinterest jsou nezbytnou součástí prezentace každé správné firmy. Správa sociálních sítí nás baví a jsme v ní dobří. Nechte to na nás a výsledky se jistě rychle dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

VBavrhli a realizovali jsme jednoduché, přehledné, praktické a hlavně respozivní webové stránky pro firmu zabývající výrobou forem pro odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro firmu Be Group, společnost prodávající hutní materiál, jsme realizovali podpůrný mikroweb pro podporu lokálního skladu v Přerově - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov" a sami uvidíte, jestli se nám to povedlo.

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této společnosti jsme pomohli doslova ovládnout fulltext a získat tak zákazníky z celého kraje a okolí pro jejich palivové dřevo a uhlí. Navrhli jsme jim nové webové stránky a postarali jsme se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou jedním z nejznámějších distributorů ložisek SKF a zároveň jsou i jedním z největších prodejců ložisek v ČR. Této společnosti jsme vytvořili webové stránky napojené na administraci pro snadnou editaci.